15 Temmuz Unutulmayacak

28 Temmuz 2017 Cuma, 16:18

Türk Milleti tarih boyunca gerek düşmanlarla, gerekse düşmanlara taşerelik yapan hainlerle mücadele etmiştir ve etmektedir. Birliğimize, varlığımıza Ay Yıldızlı Türk Bayrağımıza kasteden kim olursa olsun affedilemez.

Masum insanların canına, malına ve bu Şerefli Türk Milletinin toprağına göz diken şer odakların oyunları her zaman bertaraf olmuştur. Şer odakların şer olarak gözüktüğü hain planlarının ardından hayır tecelli ederek, Şerefli TÜRK MİLLETİ “MİLLİ DİRİLİŞ ve MİLLİ UYANIŞA” geçmiştir.

Unutmayalım ki! Bizler ecdadın emanetini Milli duygular çerçevesinde gerekirse bu vatan uğruna seve seve canını verecek Asil Türk Milletiyiz. İsimleri, kimlikleri ne olursa olsun TÜRKİYE CUMHURİYETİ devleti ve milletinin canına kasteden hiçbir olay hafife alınamaz ve kabul edilemezdir.

Aşıkpaşa’nın Türkçe uğruna, Ahi Evran’ın Vatan uğruna, Şeyh Edebali’nin Devlet uğruna, Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti uğruna yedi düvele karşı verdikleri mücadele ve savaşlar asla ve asla unutulamaz.

Siyasi kimliğimiz ne olursa olsun, adımız ne olursa olsun, memleketimiz neresi olursa olsun BİZ BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ.Moğolların Anadoluyu istila ettiği zamandan, Çanakkale sırtlarına kadar gelen düşmanın bizlerle bir TARİH HESABI var bu hesap bir günün değil yüzyılın hesabıdır.Bazen içimizden hainleri satın alarak, bazen içimize nifak tohumları ekerek bazende sinsi emellerinin hesabını yıllara yayarak yapılan yapılanmalarıdır.Düşman tarihin hesabını bizlerden almak isterken bizler TARİHİMİZİ ŞAN ile ŞEREF ile koruyarak Milli birlik ve bütünlüğümüzden ödün vermeden, Askeri, Polisi, Politikacısıyla Türk örf adetlerimizi koruyarak, geleceğimize yetiştireceğimiz nesillerimizin mimarı ile mümkün olacaktır.

Ülkemizin ta ecdatdan bugüne yurt olmasında, bu topraklar uğruna canını ortaya koyarak Şehit olan ŞEHİTLERİMİZİ ve GAZİLERİMİZİ rahmetle, minnetle, şükranla anıyoruz.

Allah düşmana fırsat vermesin.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE”

Saygılarımla

ÜNAL KAYA

Dünya KIRŞEHİRLİLER Dernek Başkanı

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
sanalbasin.com üyesidir
Yandex.Metrica
Pendik Haber Ajansı Tasarım ve Programlama: Pendik Medya Tanıtım Yayıncılık ve Web Tasarım Hizmetleri