Medya Pendik İnternet Gazetesi

Ekrem İmamoğlu, Pendik’te halka seslendi

CHP‘nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Pendik’te halk buluşmasında konuştu. İmamoğlu, Pendik’te yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı: Hukuka aykırı bir karar vererek mazbatamızı elimizden aldığını düşünenler görüyor ki mazbatamızı elimizden alamadılar. Çünkü milletimizle öyle güzel bir bağımız var ki… İstanbul’un her köşesini seçilmiş belediye başkanınız olarak geziyorum. Hep birlikte bu süreci […]

Ekrem İmamoğlu, Pendik’te halka seslendi
14 Haziran 2019 - 22:36 'de eklendi.

CHP‘nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Pendik’te halk buluşmasında konuştu.

İmamoğlu, Pendik’te yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Hukuka aykırı bir karar vererek mazbatamızı elimizden aldığını düşünenler görüyor ki mazbatamızı elimizden alamadılar. Çünkü milletimizle öyle güzel bir bağımız var ki… İstanbul’un her köşesini seçilmiş belediye başkanınız olarak geziyorum.

Hep birlikte bu süreci 23 Haziran’da tamir edeceğiz. Verdikleri sıkıntıları hep beraber ortadan kaldıracağız, görevimizi yerine getireceğiz. Çünkü İstanbul’un çözülmesi gereken çok sorunu var.

Bu şehrin 200 bin insanına iş bulacağız, göreceksiniz.

Bu şehrin kadınına özel bir önem vereceğiz. Bu şehrin kadınlarının emeğinin karşılığını alabildiği bir kent olacak İstanbul. Aynı zamanda kadın emeğini haneye gelir olarak taşıyacak bir sistemle buluşturacak İstanbul halkını.

Kreş çok önemli. Önceliğim, bu şehrin çocukları ve anneleri olacak. Bu şehrin Kadıköy’deki çocuğunu Pendik’teki çocuğuyla eşitliyeceğim. Sultanbeyli’deki çocuğunu Beşiktaş’takiyle eşitleyeceğim. Bundan dolayı en başta dedim ki İstanbul’un her mahallesine kreş açmayı hedefliyorum. Gelir gelmez çocuk sayısının en yüksek olduğu 150 mahallesinde kreş açacağız.

Biz bu şehrin insanlarına ‘hizmet etmeyi unutmuş bu yönetimden sizi kurtaracağız’ dedik. Biz bu şehrin yoksulluğunu paylaşacağımızı söyledik. Bu şehrin ihtiyacı olan insanlarına katkı sunacağımızı söyledik. İndirimlerden bahsettik. Özellikle ulaşım indirimlerinden bahsettik

Ekrem İmamoğlu, Pendik'te halka seslendi

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER